Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

LCCI 3 Stopień English for Business- Seria 3 'Summer/2020' (czerwiec 2020) - informacje

2020-03-07 17:45:13

Informacje dotyczące egzaminu

Egzamin LCCI 'English for Business' level 3 jest odpowiedni dla studentów na poziomie B2/C1. Jeśli chcesz sprawdzić czy jest to właściwy dla ciebie poziom, zrób nasz 'Placement test'   Pamiętaj, że najlepiej przygotuje cię do tego egzaminu uczestnictwo w naszych kursach językowych (sprawdź zakładka: 'Kursy'). Jeśli chcesz zdawać egzamin w tej sesji, wybierz kurs INTENSYWNY.

Aby zapisać się na egzamin LCCI należy:

 

 • wypełnić ankietę online 
 • wpłacić pieniądze na konto bankowe uczelni:
  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
  nr rach: 09 2490 0005 0000 45 30 8510 4422
  tytułem: opłata za egzamin /wpisać nazwę egzaminu, przykładowo: LCCI Stopień 3  'Seria 2 'June'/2020

 

 • przesłać dowód wpłaty najpóźniej jeden dzień przed upływem terminu zapisu na egzamin mailem na adres ligezam@uek.krakow.pl lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Centrum Językowego UEK (pokój 207 w Pawilonie Finansów w godzinach pracy CJ) pani Marcie Ligęzie.

 

Kandydat, który wysłał dowód wpłaty drogą mailową musi otrzymać mail zwrotny z potwierdzeniem zapisania na egzamin (jest to dowód, że mail z potwierdzeniem wpłaty dotarł do adresata)

 

Wszelkie informacje na temat kosztów poszczególnych części egzaminu znajdują się w formularzu zgłoszeniowym, który wypełnia się na stronie przy zapisie na egzamin.

 

UWAGA! W przypadku choroby, która uniemożliwiła przystąpienie do egzaminu można dostarczyć zwolnienie lekarskie do Sekretariatu CJ do 7 dni po terminie egzaminu pisemnego, które upoważnia do zdawania egzaminu w następnej sesji. Jeśli ktoś jest obłożnie chory, może przesłać skan zwolnienia lekarskiego na powyższy adres mailowy, a potem donieść oryginał. W związku z tym, że pozwolenie na zdawanie egzaminu z powodu choroby jest ważne do 6 miesięcy od daty wydania, w tej sesji należy się liczyć z tym, że nie będzie możliwe ponowne przystąpienie do egzaminu w naszym centrum (pierwszy organizowany przez nas egzamin odbędzie się w styczniu).

 

Opłata za egzamin nie podlega zwrotowi.

W razie nie przystąpienia do egzaminu z innych przyczyn niż choroba, nie ma możliwości ponownego jego zdawania bez uiszczenia całej opłaty za egzamin.

 

Dyplomy można odbierać osobiście w Sekretariacie Centrum Językowego po ukazaniu się informacji na stronie w aktualnościach. Na wyniki egzaminów seryjnych czeka się do 14 tygodni, natomiast na wyniki egzaminów 'On Demand' około 6 tygodni.

 

W razie pytań

 

prosimy o kontakt mailowy: ligezam@uek.krakow.pl

« powrót do listy certyfikatów