Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Egzamin standaryzowany - CZĘŚĆ PISEMNA - wrzesień 2019

 Egzamin standaryzowany w sesji poprawkowej:

 

JĘZYK ANGIELSKI   10.09.2019    GODZ. 8:00

 

Studenci samodzielnie zapisani na egzamin proszeni są o zgłoszenie się do sal wg swojego poziomu i branży, a w przypadku GBE B2 do sali 7 w Pawilonie Sportowym.

 

 

Poziom

Grupa

Lektor prowadzący

Sala egzaminacyjna

C1

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 1

Olga Druszkiewicz

Sala F 106

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 2

Olga Druszkiewicz

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 3

Przemysław Kasprzyk

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 4

Ryszard Kurpiel

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 6

Małgorzata Pociej

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 8

Monika Srebro

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 9

Ryszard Szaflarski

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 10

Ryszard Szaflarski

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 11

Elżbieta Typek

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 12

Elżbieta Typek

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 14

Piotr Zakrocki

C1, kierunek: Finanse i Rachunkowość

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 1

Józef Korzycki

 Sala F 107

 

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 2

Józef Korzycki

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 3

Józef Korzycki

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 5

Piotr Zakrocki

C1, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.C1-LO, grupa 1

Karolina Wisz

 Sala 210 F

CJ-S1-2/4-ANG.C1-LO, grupa 2

Piotr Zakrocki

C1, kierunek: Rachunkowość i Controlling

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 1

Przemysław Kasprzyk

 

 Sala F 107

 

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 2

Paweł Korpak

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 3

Józef Korzycki

B2, kierunek: Turystyka i Rekreacja

CJ-S1-2/4-ANG.B2-TR, grupa 1

Jolanta Regucka-Pawlina

 Sala 210 F

CJ-S1-2/4-ANG.B2-TR, grupa 2

Jolanta Regucka-Pawlina

B2

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 1

E. Adler/ A. Rościszewska

Sala 111 F

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 2

E. Adler/ A. Rościszewska

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 3

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 4

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 5

Małgorzata Buda

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 6

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 7

Małgorzata Held

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 8

Paweł Korpak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 9

Agnieszka Krawczuk

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 10

Maciej Krzanowski

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 11

Maciej Krzanowski

Sala 7 Sport

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 12

Marlena Nowak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 13

Anita Modrzejewska-Mika

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 14

Anita Modrzejewska-Mika

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 16

Małgorzata Pociej

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 17

Jolanta Regucka-Pawlina

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 19

Marlena Nowak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 20

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 21

Ewa Truszewska

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 22

Monika Srebro

B2, kierunek: Finanse i Rachunkowość

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 1

Ryszard Szaflarski

 

 Sala F 109 

 

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 2

Lidia Zielińska

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 3

Lidia Zielińska

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 4

Józef Korzycki

B2, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.B2-LO, grupa 1

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

 Sala 210 F

 

CJ-S1-2/4-ANG.B2-LO, grupa 2

Małgorzata Buda

B2, kierunek: Rachunkowość i Controlling

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 1

Ryszard Kurpiel

Sala F 109

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 2

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 3

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 4

Lidia Zielińska

B1

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 1

Aleksandra Brożek

Paw S 9

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 2

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 3

Ewa Bilska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 4

Ewa Bilska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 5

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 6

Dorota Galata-Młyniec

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 7

Dorota Galata-Młyniec

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 8

Kamila Kuźnar

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 9 i 10

Jan Meus

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 11

Piotr Miernik

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 12

Piotr Miernik

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 13

Agnieszka Niemczewska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 14

Agnieszka Niemczewska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 15

Agnieszka Niemczewska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 16

Monika Olszamowska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 17

Agata Romańska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 18

Agata Romańska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 19

Malwina Szeliga

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 21

Małgorzata Pluta

B1, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.B1-LO

Malwina Szeliga

 Sala 210 F

B1, kierunek: Turystyka i Rekreacja

CJ-S1-2/4-ANG.B1-TR

Małgorzata Held

 Sala 309 F

 

 

JĘZYK NIEMIECKI   11.09.2019    GODZ. 11:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-01

CJ-S1-2/4-NIE.A1-07

CJ-S1-2/4-NIE.A1-08

CJ-S1-2/4-NIE.A1-16

CJ-S1-2/4-NIE.A1-ZI-02

CJ-S1-2/4-NIE.A1-18

CJ-S1-2/4-NIE.A1-26

CJ-S1-2/4-NIE.A1-27

CJ-S1-2/4-NIE.A1-03

CJ-S1-2/4-NIE.A1-04

CJ-S1-2/4-NIE.A1-05

CJ-S1-2/4-NIE.A1-06

CJ-S1-2/4-NIE.A1-02

Ewa Fischer

Stanisław Górecki

Stanisław Górecki

Stanisław Górecki

Beata Hadasz

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Agnieszka Kądziołka-Zaręba

Bożena Lasoń

Bożena Lasoń

Bożena Lasoń

Maria Sroka-Ozimek

 Paw. S sala 7

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-10

CJ-S1-2/4-NIE.A1-11

CJ-S1-2/4-NIE.A1-12

CJ-S1-2/4-NIE.A1-17

CJ-S1-2/4-NIE.A1-24

CJ-S1-2/4-NIE.A1-25

CJ-S1-2/4-NIE.A1-13

CJ-S1-2/4-NIE.A1-14

CJ-S1-2/4-NIE.A1-15

CJ-S1-2/4-NIE.A1-19

CJ-S1-2/4-NIE.A1-20

CJ-S1-2/4-NIE.A1-ZI-01

CJ-S1-2/4-NIE.A1-22

CJ-S1-2/4-NIE.A1-23

Adriana Szafarowicz

Adriana Szafarowicz

Adriana Szafarowicz

Janina Urbańska-Mazoń

Janina Urbańska-Mazoń

Janina Urbańska-Mazoń

Dorota Wilk

Dorota Wilk

Dorota Wilk

Magdalena Wisiecka

Magdalena Wisiecka

Danuta Żupnik

Danuta Żupnik

Danuta Żupnik

 Paw. S sala 8

 

A2

CJ-S1-2/4-NIE. A2-01

CJ-S1-2/4-NIE. A2-02

CJ-S1-2/4-NIE. A2-03

CJ-S1-2/4-NIE. A2-04

CJ-S1-2/4-NIE. A2-05

CJ-S1-2/4-NIE. A2-06

CJ-S1-2/4-NIE. A2-07

CJ-S1-2/4-NIE. A2-08

Beata Budzyńska

Marta Głębecka

Marta Głębecka

Agnieszka Kądziołka-Zaręba

Agnieszka Kądziołka-Zaręba

Agata Piekarz

Maria Sroka-Ozimek

Janina Urbańska-Mazoń

 

Paw. F sala 107

B1

CJ-S1-2/4-NIE.B1-02

CJ-S1-2/4-NIE.B1-01

CJ-S1-2/4-NIE.B1-03

Beata Budzyńska

Beata Hadasz

Beata Hadasz

Paw. F sala 109

B2

CJ-S1-2/4-NIE.B2-01

CJ-S1-2/4-NIE.B2-02

Beata Hadasz

Danuta Żupnik

Paw. F sala 109

 

 

Język hiszpański   11.09.2019    8:00

 

Poziom

Sala

A1

 Paw. S, sala 1

A2

 Paw. F, sala 311 

 

 

Język francuski     11.09.2019    8:00

 

Poziom

Sala

A1

 Paw. S, sala 3

A2

 Paw. F, sala 312

B1

 Paw. F, sala 312

 

 

Język włoski          11.09.2019    8:00

 

Poziom

Sala

A1

 Paw. S, sala 2

 

 

Język rosyjski        11.09.2019    8:00

 

Poziom

Sala

A1

 Paw. S, sala 4

 

 

Język polski           11.09.2019    8:00

 

Poziom

Sala

B1

 Paw. F, sala 313

B2

 Paw. F, sala 313

 

 

« powrót