Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Egzamin standaryzowany - CZĘŚĆ USTNA - wrzesień 2019

Część ustna egzaminu standaryzowanego z jęz. obcych w sesji poprawkowej

 

Język angielski    12.09 (czwartek) godz. 08:00

 

Studenci samodzielnie zapisani zgłaszają się do sal według poziomu i branży. Studenci z poziomu GBE B1 zdają egzamin w sali 210 F, z poziomu GBE B2 w sali 313F.

 

 

Poziom

Grupa

Lektor prowadzący

 

Sala

C1

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 1

Olga Druszkiewicz

F 309

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 2

Olga Druszkiewicz

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 3

Przemysław Kasprzyk

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 4

Ryszard Kurpiel

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 6

Małgorzata Pociej

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 8

Monika Srebro

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 9

Ryszard Szaflarski

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 10

Ryszard Szaflarski

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 11

Elżbieta Typek

CJ-S1-2/4-ANG.C1, grupa 12

Elżbieta Typek

C1, kierunek: Finanse i Rachunkowość

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 1

Józef Korzycki

F 311

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 2

Józef Korzycki

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 3

Józef Korzycki

CJ-S1-2/4-ANG.C1-FR, grupa 5

Piotr Zakrocki

C1, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.C1-LO, grupa 1

Karolina Wisz

F 310

CJ-S1-2/4-ANG.C1-LO, grupa 2

Piotr Zakrocki

C1, kierunek: Rachunkowość i Controlling

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 1

Przemysław Kasprzyk

F 311

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 2

Paweł Korpak

CJ-S1-2/4-ANG.C1-RC, grupa 3

Józef Korzycki

B2

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 1

E. Adler/ A. Rościszewska

F 313

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 2

E. Adler/ A. Rościszewska

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 3

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 4

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 5

Małgorzata Buda

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 6

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 7

Małgorzata Held

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 8

Paweł Korpak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 9

Agnieszka Krawczuk

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 10

Maciej Krzanowski

F 314

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 11

Maciej Krzanowski

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 12

Marlena Nowak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 13

Anita Modrzejewska-Mika

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 14

Anita Modrzejewska-Mika

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 16

Małgorzata Pociej

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 17

Jolanta Regucka-Pawlina

F 312

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 19

Marlena Nowak

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 20

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 21

Ewa Truszewska

CJ-S1-2/4-ANG.B2, grupa 22

Monika Srebro

B2, kierunek: Finanse i Rachunkowość

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 1

Ryszard Szaflarski

F 311

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 2

Lidia Zielińska

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 3

Lidia Zielińska

CJ-S1-2/4-ANG.B2-FR, grupa 4

Józef Korzycki

B2, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.B2-LO, grupa 1

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

F 310

CJ-S1-2/4-ANG.B2-LO, grupa 2

Małgorzata Buda

B2, kierunek: Rachunkowość i Controlling

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 1

Ryszard Kurpiel

F 311

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 2

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 3

Bożena Witek

CJ-S1-2/4-ANG.B2-RC, grupa 4

Lidia Zielińska

B1

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 1

Aleksandra Brożek

 F 301

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 2

Aleksandra Brożek

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 3

Ewa Bilska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 4

Ewa Bilska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 5

Agnieszka Chrzanowska-Kozak

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 6

Dorota Galata-Młyniec

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 7

Dorota Galata-Młyniec

F302

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 8

Kamila Kuźnar

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 9

Jan Meus

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 10

Jan Meus

F 303

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 11

Piotr Miernik

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 12

Piotr Miernik

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 13

Agnieszka Niemczewska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 14

Agnieszka Niemczewska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 15

Agnieszka Niemczewska

F 210

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 16

Monika Olszamowska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 17

Agata Romańska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 18

Agata Romańska

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 19

Malwina Szeliga

CJ-S1-2/4-ANG.B1, grupa 21

Małgorzata Pluta

B1, kierunek: Logistyka Międzynarodowa

CJ-S1-2/4-ANG.B1-LO

Malwina Szeliga

F 310

B1, kierunek: Turystyka i Rekreacja

CJ-S1-2/4-ANG.B1-TR

Małgorzata Held

F 310

 

Język niemiecki    13.09 (piątek)    grupy A1 i A2 godz. 8:00; grupy B1 i B2 godz. 13:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-01

CJ-S1-2/4-NIE.A1-07

CJ-S1-2/4-NIE.A1-08

CJ-S1-2/4-NIE.A1-16

CJ-S1-2/4-NIE.A1-ZI-02

CJ-S1-2/4-NIE.A1-18

Ewa Fischer

Stanisław Górecki

Stanisław Górecki

Stanisław Górecki

Beata Hadasz

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Paw. F sala 515

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-26

CJ-S1-2/4-NIE.A1-27

CJ-S1-2/4-NIE.A1-03

CJ-S1-2/4-NIE.A1-04

CJ-S1-2/4-NIE.A1-05

CJ-S1-2/4-NIE.A1-06

CJ-S1-2/4-NIE.A1-02

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Elżbieta Jałoszewska-Wrońska

Agnieszka Kądziołka-Zaręba

Bożena Lasoń

Bożena Lasoń

Bożena Lasoń

Maria Sroka-Ozimek

Paw. F sala 516

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-10

CJ-S1-2/4-NIE.A1-11

CJ-S1-2/4-NIE.A1-12

CJ-S1-2/4-NIE.A1-17

CJ-S1-2/4-NIE.A1-24

CJ-S1-2/4-NIE.A1-25

CJ-S1-2/4-NIE.A1-13

CJ-S1-2/4-NIE.A1-14

Adriana Szafarowicz

Adriana Szafarowicz

Adriana Szafarowicz

Janina Urbańska-Mazoń

Janina Urbańska-Mazoń

Janina Urbańska-Mazoń

Dorota Wilk

Dorota Wilk

Paw. F sala 613

A1

CJ-S1-2/4-NIE.A1-15

CJ-S1-2/4-NIE.A1-19

CJ-S1-2/4-NIE.A1-20

CJ-S1-2/4-NIE.A1-ZI-01

CJ-S1-2/4-NIE.A1-22

CJ-S1-2/4-NIE.A1-23

Dorota Wilk

Magdalena Wisiecka

Magdalena Wisiecka

Danuta Żupnik

Danuta Żupnik

Danuta Żupnik

 

Paw. F sala 614

A2

wszystkie grupy

 

Paw. F sala 616

B1

wszystkie grupy

 

Paw. F sala 312

B2

wszystkie grupy

 

Paw. F sala 312

 

 

Język hiszpański   13.09.2019    9:30

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-HIS.A1-06

CJ-S1-2/4-HIS.A1-08

Dominika Przetocka

Jakub Pytkla

F 302

A1

CJ-S1-2/4-HIS.A1-01

CJ-S1-2/4-HIS.A1-03

CJ-S1-2/4-HIS.A1-05

CJ-S1-2/4-HIS.A1-12

Agnieszka Gawęda

Małgorzata Seweryn

Joanna Orłowska

F 303

A2

CJ-S1-2/4-HIS.A2-01 Agnieszka Lipińska F 303

 

 

Język francuski     13.09.2019    8:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-FRA.A1-01, 02, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13

Agnieszka Gryziecka

Sylwia Jasieńków

Ewa Koliba

Beata Korczowska-Raszyk

Zbigniew Wolski

F 313, F 314

A2

CJ-S1-2/4-HIS.A2-01 Beata Korczowska-Raszyk F 314

 

 

Język włoski          13.09.2019    8:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-WLO.A1-01

CJ-S1-2/4-WLO.A1-05

CJ-S1-2/4-WLO.A1-09

CJ-S1-2/4-WLO.A1-11

CJ-S1-2/4-WLO.A1-12

Agata Borkowska F 311

A1

CJ-S1-2/4-WLO.A1-03

CJ-S1-2/4-WLO.A1-07

CJ-S1-2/4-WLO.A1-08

CJ-S1-2/4-WLO.A1-10

Anna Matura F 312

 

 

Język rosyjski        13.09.2019    8:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-ROS.A1-02

CJ-S1-2/4-ROS.A1-03

 Agata Krówka F 309

 

 

Język rosyjski        13.09.2019    9:30

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

A1

CJ-S1-2/4-ROS.A1-01

CJ-S1-2/4-ROS.A1-04

Julia Klapa F 310

  

 

Język polski           13.09.2019    8:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

B1

CJ-S1-2/4-POL.B1-02

CJ-S1-2/4-POL.B1-03

 Janusz Kawka F 012

 

Język polski           13.09.2019    10:00

 

POZIOM

SYMBOL GRUPY

LEKTOR PROWADZĄCY

SALA EGZAMINACYJNA

B2

CJ-S1-2/4-POL.B2-02 Sylwia Ślusarczyk F 012
« powrót