Aktualności
2015-12-02 10:57:41Egzamin językowy na wyjazdy stypendialne w dniu 03.12.2015 r. - uczestnicy, godziny oraz sale.
Egzaminy językowe na wyjazdy stypendialne 2016/2017 w dniu 03.12.2015:
J. hiszpański: godz. 14:50 sala K Pawilon Ustronie
J. rosyjski: godz. 14:50 sala 055 Pawilon B
J. niemiecki: godz. 16:50 sala 442 Biblioteka
J. włoski: godz. 16:50 sala 614 Pawilon Finansów
J. francuski: godz. 16:50 sala 616 Pawilon Finansów
Na egzamin należy zgłosić się 15 min. przed rozpoczęciem z dowodem tożsamości.
JĘZYK NIEMIECKI 03.12.2015 r. godz. 16:50 Paw. 442 Biblioteka |
|||
1. |
Bączek |
Olga |
|
2. |
Bilous |
Olga |
|
3. |
Borycka |
Justyna |
|
4. |
Brzeżańska |
Aleksandra |
|
5. |
Bucher |
Aneta |
|
6. |
Bulanda |
Katarzyna |
|
7. |
Byczek |
Joanna |
|
8. |
Drążkiewicz |
Karol |
|
9. |
Gomola |
Anna |
|
10. |
Gorczyca |
Natalia |
|
11. |
Kaszuba |
Małgorzata |
|
12. |
Kulpa |
Natalia |
|
13. |
Kusiak |
Justyna |
|
14. |
Kusmirek |
Joanna |
|
15. |
Ladaniak |
Diana |
|
16. |
Lazareva |
Olena |
|
17. |
Malyuta |
Iryna |
|
18. |
Musiał |
Piotr |
|
19. |
Nesimko |
Sofiya |
|
20. |
Skalny |
Filip |
|
21. |
Słowińska |
Paulina |
|
22. |
Stadnik |
Kalina |
|
23. |
Starzec |
Katarzyna |
|
24. |
Trovarelli |
Amedeo |
|
25. |
Wasilewska |
Justyna |
|
26. |
Zając |
Dominik |
|
27. |
Zakierska |
Maja |
JĘZYK HISZPAŃSKI 03.12.2015 r. godz. 14:50 Paw. Ustronie sala K |
|||
1. |
Allahgholi |
Farnoosh |
|
2. |
Błaszkiewicz |
Krystyna |
|
3. |
Chart |
melania |
|
4. |
Cholewicka |
Gabriela |
|
5. |
Ciężar |
Magdalena |
|
6. |
Dankiewicz |
Gabriela |
|
7. |
de Oliveira Doboszewski |
Luiz Thomas |
|
8. |
Długoszewska |
Kinga |
|
9. |
Gajewska |
Aleksandra |
|
10. |
Karwat |
Katarzyna |
|
11. |
Kasprzycka |
Marta |
|
12. |
Kawczak |
Barbara |
|
13. |
Klimek |
Emilia |
|
14. |
Kluzek |
Natalia |
|
15. |
Konstantyn |
Joanna |
|
16. |
Kozub |
Olga |
|
17. |
Maj |
Małgorzata |
|
18. |
Mazanek |
Urszula |
|
19. |
Nowak |
Paulina |
|
20. |
Orzechowicz |
Filip |
|
21. |
Paryła |
Zuzanna |
|
22. |
Pokorny |
Anna |
|
23. |
Połetek |
Aleksandra |
|
24. |
Ratajska |
Paulina |
|
25. |
Szołtysek |
Anna |
|
26. |
Trovarelli |
Amedeo |
|
27. |
Vovk |
Marta |
|
28. |
Wlazły |
Agata |
|
29. |
Zaborska |
Magdalena |
JĘZYK FRANCUSKI 03.12.2015 r. godz. 16:50 Pawilon Finansów sala 616 |
|||
1. |
Chmura |
Tomasz |
|
2. |
Dombrowski |
Charline |
|
3. |
Dworak |
Kamila |
|
4. |
Galchuk |
Kateryna |
|
5. |
Kowalska |
Justyna |
|
6. |
Majdak |
Patryk |
|
7. |
Martsul |
Darya |
|
8. |
Novikov |
Yaroslav |
|
9. |
Olchawa |
Emilia |
|
10. |
Pruchnicka |
Angelika |
|
11. |
Reding |
Przemysław |
|
12. |
Skowrońska |
Daniela |
|
13. |
Such |
Sylwia |
JĘZYK WŁOSKI 03.12.2015 r. godz. 16:50 Pawilon Finansów sala 614 |
|||
1. |
Baran |
Sebastian |
|
2. |
Czesak |
Kinga |
|
3. |
Depta |
Alicja |
|
4. |
Hołda |
Magdalena |
|
5. |
Koziełł-Poklewska |
Maja |
|
6. |
Margiel |
Alicja |
|
7. |
Mszanik |
Anna |
|
8. |
Płatek |
Iga |
|
9. |
Pucci |
Michał |
|
10. |
Skaskiewicz |
Karolina |
JĘZYK ROSYJSKI 03.12.2015 r. godz. 14:50 Pawilon B sala 055 |
|||
1. |
Basilia |
Sopio |
|
2. |
Brytskyi |
Oleh |
|
3. |
Galchuk |
Kateryna |
|
4. |
Koltunova |
Anna |
|
5. |
Kusiak |
Justyna |
|
6. |
Marynevych |
Mariya |
|
7. |
Okropiridze |
Nino |
|
8. |
Stoliarchuk |
Liudmyla |
|
9. |
Tsimmerman |
Alexander |