Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Aktualności

2017-10-18 15:30:41

Zapisy na egzamin LCCI English for Business level 2/level 3 - seria 'On Demand/styczeń' 2018

Informujemy, że zapisy na kolejne egzaminy LCCI w serii 'On Demand' 2018 już się rozpoczęły. Można zapisać się na egzamin klikając po prawej stronie na zakładkę: 'Egzaminy, zapisy', znajdującą się pod LCCI i wypełnić ankietę online. Można zobaczyć ceny egzaminów klikając na zakładkę: 'Zapisz się' pod konkretnym egzaminem. Koniec zapisów: 23.11. 2017.

 

 

Aby zapisać się na egzamin LCCI należy:

 • wypełnić ankietę online
 • wpłacić pieniądze na konto bankowe uczelni:
  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
  nr rach: 09 2490 0005 0000 4530 8510 4422
  tytułem: opłata za egzamin /wpisać nazwę egzaminu, przykładowo: LCCI Stopień 3  Seria 'On Demand/styczeń' 2018.

 

 • przesłać dowód wpłaty najpóźniej jeden dzień przed upływem terminu zapisu na egzamin mailem na adresligezam@uek.krakow.pl lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Centrum Językowego UEK (pokój 207 w Pawilonie Finansów w godzinach pracy CJ) pani Marcie Ligęzie.

Kandydat, który wysłał dowód wpłaty drogą mailową musi otrzymać mail zwrotny z potwierdzeniem zapisania na egzamin (jest to dowód, że mail z potwierdzeniem wpłaty dotarł do adresata)

 

Wszelkie informacje na temat kosztów poszczególnych części egzaminu znajdują się w formularzu zgłoszeniowym, który wypełnia się na stronie przy zapisie na egzamin.

 

UWAGA! W przypadku choroby, która uniemożliwiła przystąpienie do egzaminu można dostarczyć zwolnienie lekarskie do Sekretariatu CJ do 7 dni po terminie egzaminu pisemnego, które upoważnia do zdawania egzaminu w następnej sesji. Jeśli ktoś jest obłożnie chory, może przesłać skan zwolnienia lekarskiego na powyższy adres mailowy, a potem donieść oryginał. Pozwolenie na zdawanie egzaminu z powodu choroby jest ważne do 6 miesięcy od daty wydania.

 

Opłata za egzamin nie podlega zwrotowi.

W razie nie przystąpienia do egzaminu z innych przyczyn niż choroba, nie ma możliwości ponownego jego zdawania bez uiszczenia całej opłaty za egzamin.

 

Dyplomy można odbierać osobiście w Sekretariacie Centrum Językowego po ukazaniu się informacji na stronie w aktualnościach. Na wyniki egzaminów seryjnych czeka się do 14 tygodni, natomiast na wyniki egzaminów 'On Demand' około 6 tygodni.

 

W razie pytań

 

prosimy o kontakt mailowy