Aktualności
2018-05-15 12:28:59Egzamin telc Español, telc Deutsch oraz telc Italiano /18 i 19 maja 2018 r./ - grafik egzaminu pisemnego
Egzaminy certyfikowane telc w dniu 18 maja 2018 r.:
- Español A2:
- część pisemna - godz. 13:15
- część ustna – w dniu 18 maja godz. 16:00, w dniu 19 maja godz. 09:00
- Español B1:
- część pisemna - godz. 13:15
- część ustna - godz. 16:45
- Español B2:
- część pisemna - godz. 13:15
- część ustna - godz. 18:15
- Italiano A2:
- część pisemna - godz. 13:15
- część ustna - godz. 15:45
Egzaminy certyfikowane telc w dniu 19 maja 2018 r.:
- Deutsch A1:
- część pisemna - godz. 09:35
- część ustna - godz. 11:45
- Deutsch A2:
- część pisemna - godz. 09:35
- część ustna - godz. 13:00
- Deutsch B1:
- część pisemna - godz. 09:35
- część ustna - godz. 13:45
Na egzamin pisemny i ustny należy zgłosić się 15 minut przed rozpoczęciem z dowodem tożsamości. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą ołówek oraz gumkę do mazania.
Egzamin telc Español B2 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Español B2 | ||
18.05.2018 | godz. 13:15 | sala 210 Paw. F |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Dyka | Martyna |
2. | Gądzik | Patrycja |
3. | Witek | Teresa |
4. | Żelichowska | Katarzyna |
5. | Żelichowska | Joanna |
Egzamin telc Español B1 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Español B1 | ||
18.05.2018 | godz. 13:15 | sala 309 Paw. F |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Baradzina | Yuliya |
2. | Kacała | Adriana |
3. | Kotapka | Dominika |
4. | Kowal | Kinga |
5. | Lorenc | Karolina |
6. | Sternik | Angelika |
Egzamin telc Español A2 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Español A2 | ||
18.05.2018 | godz. 13:15 | Nowa Aula Paw. C |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Adamczyk | Kaja |
2. | Banach | Michał |
3. | Barnaś | Kamil |
4. | Batóg | Anna |
5. | Bełtowski | Kacper |
6. | Berest | Olena |
7. | Bień | Dominika |
8. | Bizoń | Aleksandra |
9. | Budz | Piotr |
10. | Bugajska | Magdalena |
11. | Burdek | Adam |
12. | Cebula | Natalia |
13. | Chuchmacz | Joanna |
14. | Cirka | Maciej |
15. | Czeczot | Paulina |
16. | Czeliński | Bartosz |
17. | Czyszczoń | Agnieszka |
18. | Daniec | Kamil |
19. | Dańda | Joanna |
20. | Dąbrowa | Małgorzata |
21. | Drapała | Paulina |
22. | Duda | Paulina |
23. | Dudziak | Patryk |
24. | Faltyn | Maria |
25. | Foryś | Karolina |
26. | Gajek | Kamil |
27. | Gamrat | Rafał |
28. | Garbacz | Dominika |
29. | Gawor | Jowita |
30. | Gawron | Sonia |
31. | Gawron | Justyna |
32. | Grabowska | Magdalena |
33. | Gruszka | Szymon |
34. | Grzanka | Konrad |
35. | Grzesiak | Katarzyna |
36. | Haracz | Joanna |
37. | Hebda | Aleksandra |
38. | Hojnor | Karolina |
39. | Jagusiak | Marcin |
40. | Jamróz | Marlena |
41. | Jurusik | Paulina |
42. | Karolina | Knapik |
43. | Kasprzycka | Karolina |
44. | Kocoń | Joanna |
45. | Kosztołowicz | Beata |
46. | Kotlarz | Dariusz |
47. | Kowanetz | Ewa |
48. | Krawczyk | Dominika |
49. | Krygowska | Joanna |
50. | Kuchta | Gabriela |
51. | Kukla | Gabriela |
52. | Kukuła | Klaudia |
53. | Kulesa | Justyna |
54. | Kuraś | Dominika |
55. | Kwilosz | Monika |
56. | Lasota | Ewelina |
57. | Lempart | Kamila |
58. | Leszczuk | Wiktoria |
59. | Luberda | Kinga |
60. | Łach | Sabina |
61. | Machowska | Natalia |
62. | Maciejczyk | Anna |
63. | Maczuga | Arkadiusz |
64. | Majkrzak | Bartosz |
65. | Musiał | Wojciech |
66. | Myćka | Aleksandra |
67. | Niedośpiał | Małgorzata |
68. | Niziołek | Izabella |
69. | Nosalska | Kamila |
70. | Nowak | Emilia |
71. | Nowak | Paulina |
72. | Orawin | Patrycja |
73. | Ostrowska | Magdalena |
74. | Pachut | Andrzej |
75. | Palkij | Magdalena |
76. | Pasiut | Karina |
77. | Paul | Wiktoria |
Egzamin telc Español A2 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Español A2 | ||
18.05.2018 | godz. 13:15 | sala E Paw. C |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Pietrzak | Natalia |
2. | Pięta | Weronika |
3. | Pilińska | Katarzyna |
4. | Pitaś | Karolina |
5. | Poprawa | Adrian |
6. | Potaśnik | Natalia |
7. | Prorok | Krystian |
8. | Pudlik | Wioletta |
9. | Pysanchyn | Anna |
10. | Rapacz | Anna |
11. | Rumin | Kamila |
12. | Ruta | Magdalena |
13. | Schmidt | Patryk |
14. | Siuda | Magdalena |
15. | Sojka | Monika |
16. | Sołtys | Agnieszka |
17. | Sroka | Justyna |
18. | Starzyk | Veronika |
19. | Stochła | Olga |
20. | Suchecki | Łukasz |
21. | Syjud | Anna |
22. | Szczerba | Iwona |
23. | Szul | Jakub |
24. | Śliwińska | Paulina |
25. | Śniegoń | Kinga |
26. | Śpiewak | Paulina |
27. | Święciak | Kinga |
28. | Świrad | Aleksander |
29. | Świstowska | Olga |
30. | Tarapacka | Monika |
31. | Terokhin | Veniamin |
32. | Trzaska | Weronika |
33. | Tuleja | Aleksandra |
34. | Voronova | Valentyna |
35. | Wachel | Dominika |
36. | Wawrzyniak | Daniela |
37. | Wieczorek | Renata |
38. | Więcek | Agnieszka |
39. | Więckowska | Magdalena |
40. | Wincenciak | Agnieszka |
41. | Winiarska | Karolina |
42. | Włodarska | Weronika |
43. | Woźnica | Kamila |
44. | Wójcik | Magdalena |
45. | Wysogląd | Wojciech |
46. | Załęska | Angelika |
47. | Zaziąbło | Joanna |
48. | Zegadlewicz | Aleksander |
49. | Zimnicki | Adam Alan |
50. | Żywioł | Magdalena |
Egzamin telc Italiano A2 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Italiano A2 | ||
18.05.2018 | godz. 13:15 | sala 7 Paw. Sport. |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Bartkowska | Maria |
2. | Brodzińska | Gabriela |
3. | Chrząścik | Krystian |
4. | Cieślik | Kacper |
5. | Curzydło | Magdalena |
6. | Cwalińska | Joanna |
7. | Czarnik | Emilia |
8. | Dzidek | Magda |
9. | Dziedzic | Barbara |
10. | Gajewska | Patrycja |
11. | Gwóźdź | Klaudia |
12. | Harwat | Maria |
13. | Kamm | Natalia |
14. | Kłuś | Paulina |
15. | Kmak | Aleksandra |
16. | Komperda | Magdalena |
17. | Kornaga | Krzysztof |
18. | Kula | Krzysztof |
19. | Lesiak | Katarzyna |
20. | Mędrala | Piotr |
21. | Nieśpiałowska | Katarzyna |
22. | Oleś | Jakub |
23. | Pajor | Regina |
24. | Rojek | Ewelina |
25. | Sławecka | Julia |
26. | Strojniak | Kinga |
27. | Warchoł | Anna |
28. | Wilczyńska | Aleksandra |
29. | Wiśniewska | Karolina |
30. | Wójcik | Patrycja |
31. | Wójtowicz | Urszula |
32. | Wójtowicz | Angelika |
33. | Znyk | Kordian |
34. | Żądło | Katarzyna |
35. | Żurak | Bartłomiej |
Egzamin telc Deutsch A1 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch A1 | ||
19.05.2017 | godz. 09:35 | sala 210 w Paw. F |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Bartyńska | Edyta |
2. | Brzezinski | Tomasz |
3. | Gad | Jakub |
4. | Łazarczyk | Paulina |
5. | Olszowski | Łukasz |
6. | Rośniak | Filip |
7. | Wróbel | Klaudia |
Egzamin telc Deutsch A2 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch A2 | ||
19.05.2017 | godz. 09:35 | sala 302 w Paw. F |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Walaszek | Dominika |
2. | Wolszczak | Aneta |
Egzamin telc Deutsch B1 | ||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch B1 | ||
19.05.2017 | godz. 09:35 | sala 303 w Paw. F |
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Gębska | Natalia |
2. | Piłat | Monika |