Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Aktualności

2020-02-21 16:45:09

Zmiana grupy lektoratowej

Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami nad nowym harmonogramem niektórym studentom mogła zostać zmieniona grupa lektoratowa, dlatego prosimy o zalogowanie się do systemu USOSweb i sprawdzenie przydziału do grupy w semestrze letnim.

 

Jednocześnie informujemy, że student może zmienić grupę lektoratową jedynie w przypadku wystąpienia poniższych sytuacji:

  1. Kolizja z innymi zajęciami. Dotyczy to studentów powtarzających przedmiot, oraz tych którzy studiują na dwóch kierunkach.
  • Aby zmienić grupę należy dostarczyć do sekretariatu CJ wydrukowany plan zajęć, na którym widoczna jest kolizja, studenci studiujący na II kierunkach muszą donieść legitymację z II kierunku.
  1. W przypadku braku kolizji z innymi zajęciami. Należy znaleźć osobę, która zamieni się miejscem w grupie, liczba studentów w grupach musi pozostać niezmieniona. Informujemy, że wolne miejsca w grupach lektoratowych przeznaczone są dla osób, które będą powtarzać przedmiot.
  • Aby zmienić grupę należy przyjść na dyżur do sekretariatu CJ z osobą, z którą dokonywana jest zamiana, lub dostarczyć pisemne upoważnienie do dokonania takiej zmiany.