Aktualności
2012-01-17 19:20:10Listy uczestników kwalifikacji językowej na wyjazdy stypendialne 2012/2013 - lI tura.
Listy uczestników II tury kwalifikacji językowej na wyjazdy stypendialne 2012/2013.
J. ANGIELSKI
16.01.2012 godz. 18:10
Paw. S s.1
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Abramczyk Marta
2. Akińcza Katarzyna
3. Amanowicz Paulina
4. Bahushevich Maryna
5. Balas Klaudia
6. Baran Anna
7. Baranek Sylwia
8. Bartula Justyna
9. Bąk Katarzyna
10. Bereza Joanna
11. Bereziewicz Mateusz
12. Bernard Marta
13. Betnarski Mateusz
14. Bielas Aleksandra
15. Bielecka Kamila
16. Bielska Maria
17. Bielski Adam
18. Bieś Kacper
19. Bill Rafał
20. Bobrowski Piotr
21. Boczek Sabina
22. Bodzioch Monika
23. Boligłowa Oktawia
24. Bolisęga Beata
25. Borecki Maciej
26. Brymerska Beata
27. Brzykcy Kamil
28. Bujak Natalia
29. Bulanda Aleksandra
30. Burzyński Mateusz
31. Cebula Marek
32. Cekiera Piotr
33. Chechelska Weronika
34. Chirigiu Irina
35. Chłobowska Agnieszka
36. Chmiel Dagmara
37. Chociejowska Joanna
38. Chorążka Agnieszka
39. Chorobik Agnieszka
40. Cieślik Sylwia
41. Cipka Matej
42. Cisek Renata
43. Ciuba Beata
44. Cu Hoang Than
45. Curyło Sandra
46. Czyżycka Joanna
47. Dąbrowska Magdalena
48. Demczuk Miłosz
49. Dietrych Sylwia
50. Dolot Sara
51. Draber Klaudia
52. Dranka Ewa
53. Drożdżyk Aleksandra
54. Druc Diana
55. Duda Natalia
56. Dudek Mariola
57. Dudek Paulina
58. Dudek Tomasz
59. Dudzik Sylwia
60. Duma Katarzyna
61. Dutka Katarzyna
62. Dzierżak Piotr
63. Dziopa Bartosz
64. Fidelus Karol
65. Folga Natalia
66. Furgała Wojciech
67. Gawłowska Barbara
68. Gawron Magdalena
J. ANGIELSKI
16.01.2012 godz. 18:10
Paw. S s. 2
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Gębiś Aleksandra
2. Gierula Marta
3. Gil Anna
4. Gładysz Edyta
5. Głowa Magdalena
6. Gniadek Karolina
7. Gniecka Aleksnadra
8. Gordelean Marina
9. Gorlowska Magdalena
10. Górecka Mariola
11. Górecki Mateusz
12. Gubernat Natalia
13. Guzek Agnieszka
14. Hajdecki Paweł
15. Herzyk Sylwia
16. Homa Agnieszka
17. Horowic Marta
18. Huang Chen
19. Huk Kinga
20. Hural Yuriy
21. Igła Rafał
22. Jabłońska Patrycja
23. Jabłoński Przemysław
24. Jacewska Leona
25. Jachyra Wioletta
26. Janik Jakub
27. Januś Krzysztof
28. Jara Małgorzata
29. Jarosz Wioletta
30. Juda Mateusz
31. Kamińska Olga
32. Kamirska Anna
33. Kanak Paulina
34. Kapica Piotr
35. Kastyak Agnieszka
36. Khvainitskaya Katsiaryna
37. Kijak Marta
38. Kijowska Paulina
39. Kilian Katarzyna
40. Kirsz Wojciech
41. Kisiel Marta
42. Kitka Mateusz
43. Klaja Sylwia
44. Klimenka Anasthasiya
45. Klimkiewicz Karina
46. Kluka Katarzyna
47. Kłek Karolina
48. Kłosowska Sonia
49. Knap Joanna
50. Knap Maciej
51. Kobierski Daniel
52. Kocel Aneta
53. Kochesheva Oksana
54. Koczor Tomasz
55. Kołtunowicz Klaudia
56. Kondek Agnieszka
57. Kopeć Joanna
58. Kotarba Anna
59. Kowal Dariusz
60. Kowal Marzena
61. Kowalczyk Beniamin
62. Kowalczyk Hanna
63. Kozak Joanna
64. Kozak Kalina
65. Kożuch Agnieszka
66. Krawczyk Joanna
67. Krupa Patrycja
68. Krzyk Anna
69. Kubowicz Michał
J. ANGIELSKI
16.01.2012 godz. 18:10
Paw. S s. 3
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Kukułka Magdalena
2. Kula Jan
3. Kulisiewicz Kamila
4. Kurzeja Izabela
5. Kusak Ewa
6. Kusiak Paulina
7. Kusibab Anna
8. Kuś Ewa
9. Kuśmirek Joaana
10. Kuzianik Bartłomiej
11. Kwaśnik Marcin
12. Kwoka Weronika
13. Laszczkowska Dagmara
14. Lechowicz Anita
15. Lesner Fabian
16. Leszaj Magdalena
17. Leśniak Anna
18. Lewandowska Joanna
19. Libiszewska Marta
20. Lis Aleksandra
21. Lisowska Aleksandra
22. Lisowska Małgorzata
23. Lorek Natalia
24. Łakomiec Przemysław
25. Łaszek Emilia
26. Łataś Magdalena
27. Łój Piotr
28. Łuszczek Michał
29. Maciejczyk Emilia
30. Maciejuk Magdalena
31. Maczuga Patryk
32. Maćkowiak Evelina
33. Magiera Łukasz
34. Majcher Adam
35. Makowska Marianna
36. Makowska Paulina
37. Makowski Tomasz
38. Makowski Tomasz
39. Malek Natallia
40. Mańka Magdalena
41. Marcinkowska Justyna
42. Marycz Magdalena
43. Masłyk Kornelia
44. Maternowska Justyna
45. Mazur Milena
46. Mianowska Marcela
47. Mikoś Kinga
48. Mindziak Maciej
49. Mirek Aleksandra
50. Mitka Sandy
51. Mleczko Karolina
52. Mokijewska Joanna
53. Mondygrał Paulina
54. Moskwa Martyna
55. Moskwa Mateusz
56. Mróz Olga
57. Murzyn Małgorzata
58. Nazarko Katarzyna
59. Nędza Monika
60. Nizankowski Marcin
61. Nowak Jakub
62. Nowak Łukasz
63. Nowak Magdalena
64. Nowak Marcin
65. Nowakowska Monika
66. Nowicki Bożydar
67. Nowińska Alina
68. Nowosielska Aleksandra
J. ANGIELSKI
16.01.2012 godz. 18:10
Paw. S s. 4
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Obroślak Kamil
2. Ochwat Tomasz
3. Orski Dawid
4. Orzechowski Grzegorz
5. Ostrowska Justyna
6. Pachowicz Ewa
7. Pacut Wojciech
8. Palca Magdalena
9. Pancerz Dorota
10. Partyka Rafał
11. Paul Wojciech
12. Pawlik Maciej
13. Pawlusek Magdalena
14. Pekhnei Tetiana
15. Peszko Karol
16. Piaskowy Karolina
17. Pijar Michał
18. Plizga Katarzyna
19. Pokarowska Ewa
20. Polakiewicz Klaudia
21. Portka Agnieszka
22. Porwisz Michał
23. Pstrągowski Damian
24. Pszonka Wojciech
25. Punko Krystsina
26. Pytraczyk Maria
27. Rakoczy Patrycja
28. Rapacz Monika
29. Reczyńska Joanna
30. Redel Mariusz
31. Rogal Agnieszka
32. Roik Justyna
33. Rożek Anna
34. Rudkouskaya Natallia
35. Rusinek Maciej
36. Rząd Urszula
37. Rzeszutek Joanna
38. Rzońca Alicja
39. Sadlik Anna
40. Sadowska Agnieszka
41. Sawicz Magdalena
42. Sichenko Iuliia
43. Siemiński Andrzej
44. Sikora Marcin
45. Sitarczyk Aleksandra
46. Skawiańczyk Michał
47. Skiba Paweł
48. Skorupska Paulina
49. Skupień Samanta
50. Skuza Jakub
51. Sławek Alina
52. Słyś Monika
53. Sobczak Katarzyna
54. Sobociński Kacper
55. Sokołowska Anna
56. Sokół Włodzimierz
57. Solarz Paulina
58. Sowińska Joanna
59. Sproch Weronika
60. Spyra Joanna
61. Stachów Małgorzata
62. Starościak Aleksandra
63. Stawińska Anna
64. Strach Adrian
65. Strach Filip
66. Stryjakiewicz Arkadiusz
67. Strzelec Maria
J. ANGIELSKI
16.01.2012 godz. 18:10
Paw. S s. 5
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Styczyński Bartosz
2. Sulikowska Magdalena
3. Sumara Anna
4. Syska Filip
5. Syska Wiktoria
6. Szadurski Maciej
7. Szczęch Jagoda
8. Szewczyk Małgorzata
9. Szlachta Katarzyna
10. Szymańska Magdalena
11. Ślema Agata
12. Ślusarz Klaudia
13. Śmiglewicz Adrian
14. Śmiłek Artur
15. Święch Kamil
16. Tabor Agnieszka
17. Tacikiewicz Aleksandra
18. Tarsa Urszula
19. Tawral Michał
20. Tąta Jolanta
21. Telus Aleksandra
22. Terkalski Rafał
23. Tomkiewicz Marcin
24. Topolska Urszula
25. Toroń Przemysław
26. Trejda Małgorzata
27. Trepka Michał
28. Trojańska Joanna
29. Ulejczyk Katarzyna
30. Urbaczka Małgorzata
31. Urbańska Oliwia
32. Viontsek Joanna
33. Von-Prondzinski Damian
34. Waksmańska Małgorzata
35. Walewska Karolina
36. Waliszewska Justyna
37. Wantulok Sara
38. Wańczyk Anna
39. Wasyłeczko Małgorzata
40. Werkowski Grzegorz
41. Wiater Karolina
42. Wiatrzyk Justyna
43. Wierzbicka Wiktoria
44. Witecki Maciej
45. Witt Krzysztof
46. Wnęk Arkadiusz
47. Wojnar Tomasz
48. Wolak Tomasz
49. Wójcik Anna
50. Wójcik Bartosz
51. Zachura Grzegorz
52. Zając Mateusz
53. Zając Mateusz
54. Zarzycka Monika
55. Zasada Małgorzata
56. Zawadzki Filip
57. Ząbek Beata
58. Zduniak Martyna
59. Zelek Barbara
60. Zelek Dominik
61. Zembal Jarosław
62. Zięba Katarzyna
63. Ziętek Karolina
64. Zuba Magdalena
65. Zyborski Marek
66. Zygulski Paweł
67. Żołyniak Seweryn
68. Żurowski Patryk
69. Żygłowicz Katarzyna
J. NIEMIECKI
17.01.2012 godz. 18:10
Paw. F sala 102
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Bigos Paulina
2. Bill Rafał
3. Bujak Natalia
4. Chrabąszcz Marta
5. Cisłowska Joanna
6. Czaja Jolanta
7. Drożdżyk Aleksandra
8. Dudek Anna
9. Gorlowska Magdalena
10. Guzek Agnieszka
11. Jacewska Leona
12. Jank Jan
13. Kamirska Anna
14. Karcz Maria
15. Kastyak Agnieszka
16. Kawa Karolina
17. Kijowska Paulina
18. Kłek Karolina
19. Koczor Tomasz
20. Królik Anna
21. Krzystek Patrycja
22. Kubisztal Sabina
23. Kurdziel Katarzyna
24. Lesner Fabian
25. Lisowska Małgorzata
26. Łój Piotr
27. Maciejuk Magdalena
28. Magiera Łukasz
29. Malek Natallia
30. Marszałek Pelagia
31. Mielnik Karolina
32. Mikoś Katarzyna
33. Mitka Sandy
34. Nowak Łukasz
35. Ostrowska Justyna
36. Pacut Wojciech
37. Piela Tomasz
38. Pisarek Katarzyna
39. Porwisz Michał
40. Rzeszutek Joanna
41. Sadowska Małgorzata
42. Serwa Jakub
43. Sitarczyk Aleksandra
44. Skiba Paweł
45. Starościak Aleksandra
46. Szyga Paweł
47. Święch Kamil
48. Wantulok Sara
49. Wańczyk Anna
50. Wolak Tomasz
51. Zygulski Paweł
J. FRANCUSKI
17.01.2012 godz. 18:10
Paw. F sala 106
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Bernard Marta
2. Bielecka Daria
3. Chirigiu Irina
4. Czyżycka Joanna
5. Demczuk Miłosz
6. Draber Klaudia
7. Druc Diana
8. Filipecki Piotr
9. Kaczmarczyk Dominika
10. Libiszewska Marta
11. Lorek Natalia
12. Murzyn Małgorzata
13. Nawrocki Dominik
14. Nowak Marcin
15. Nowosielska Aleksandra
16. Śmiglewicz Adrian
17. Trejda Małgorzata
18. Węglarz Jacek
19. Żelazko Magdalena
20. Żołyniak Seweryn
J. HISZPAŃSKI
17.01.2012 godz. 18:10
Paw. S sala 8
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Abramczyk Marta
2. Baran Anna
3. Bąk Katarzyna
4. Bodzioch Monika
5. Chorążka Agnieszka
6. Chwalik Michał
7. Ciupek Bartosz
8. Cyrankiewicz Joanna
9. Dranka Ewa
10. Dudek Tomasz
11. Duma Katarzyna
12. Dutka Katarzyna
13. Dziopa Bartosz
14. Gałęziowski Marcin
15. Gębala Katarzyna
16. Gil Anna
17. Glenszczyk Kamil
18. Górecka Mariola
19. Gubernat Natalia
20. Hajdecki Paweł
21. Herzyk Sylwia
22. Kańczok Paulina
23. Khvainitskaya Katsiaryna
24. Kijowska Paulina
25. Klimenka Anasthasiya
26. Kłek Karolina
27. Knap Joanna
28. Kocel Aneta
29. Kondek Agnieszka
30. Kowalczyk Beniamin
31. Koźmin Monika
32. Kraszewska Katarzyna
33. Krawczyk Joanna
34. Krawiec Łukasz
35. Królik Anna
36. Kulig Krzysztof
37. Laszczkowska Dagmara
38. Lis Aleksandra
39. Łuczyńska Joanna
40. Madejczyk Paulina
41. Mańka Magdalena
42. Maziarz Anna Maria
43. Mianowska Marcela
44. Mirek Aleksandra
45. Mularczyk Daniel
46. Muliński Marcin
47. Nowak Jakub
48. Nowicki Bożydar
49. Pachowicz Ewa
50. Piechel Aleksandra
51. Podolecka Agnieszka
52. Podsiadło Justyna
53. Polanek Paulina
54. Porwisz Michał
55. Powroźnik Magdalena
56. Przybylska Natalia
57. Radek Agnieszka
58. Roik Justyna
59. Romanowska Natalia
60. Rzońca Alicja
61. Seweryn Anna
62. Skorupa Małgorzata
63. Stachowicz Anna
64. Sulikowska Magdalena
65. Świątek Justyna
66. Tąta Jolanta
67. Tokaj Inez
68. Topolska Urszula
69. Toroń Przemysław
70. Trochym Karolina
71. Trojańska Joanna
72. Tymich Weronika
73. Von-Prondzinski Damian
74. Werstler Filip
75. Węglarz Jacek
76. Winiarska Paulina
77. Wnuk Magdalena
78. Zasada Małgorzata
79. Zelek Barbara
80. Ziętek Karolina
J. WŁOSKI
17.01.2012 godz. 18:10
Paw. F sala 413
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Bill Rafał
2. Bulanda Aleksandra
3. Gałuszka Katarzyna
4. Giza Anna
5. Herzyk Sylwia
6. Kaleta Magdalena
7. Kłosowska Sonia
8. Markowicz Anna
9. Mrugała Kaja
10. Piechel Aleksandra
11. Porwisz Michał
12. Roik Justyna
13. Staszak Monika
14. Strzelec Maria
15. Ślema Agata
16. Tarsa Urszula
J. ROSYJSKI
17.01.2012 godz. 18:10
Paw. F sala 109
L.P. NAZWISKO IMIĘ
1. Arutyunyan Artur
2. Bełzak Justyna
3. Cieślik Sylwia
4. Fadiejew Andrzej
5. Fadiejew Sergiusz
6. Klimenka Anasthasiya
7. Kurzeja Izabela
8. Młynar Marta
9. Nieniewski Łukasz
10. Pankowicz Paweł
11. Sepioł Izabela
12. Serafin Alina
13. Siayor Anita Ama
14. Sobieraj Magdalena
15. Zalewska Iwona