Aktualności
2013-01-12 07:19:42Kwalifikacja językowa na wyjazdy stypendialne na rok 2013/2014 - 16 stycznia 2013 r. /j. niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i rosyjski/
Listy uczestników egzaminów językowych w ramach kwalifikacji na wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2013/2014 w dniu 16 stycznia 2013 r.
J. NIEMIECKI | ||
16.01.2013 godz. 16:30 | ||
Paw. Sportowy sala 4 | ||
L.P. | NAZWISKO | IMIĘ |
1. | Adamek | Katarzyna |
2. | Bartosik | Margareta |
3. | Borek | Renata |
4. | Boyka | Dmitry |
5. | Bronowicka | Grażyna |
6. | Bronowicki | Adam |
7. | Bucher | Aneta |
8. | Chudoba | Małgorzata |
9. | Cichy | Małgorzata |
10. | Cimer | Anna |
11. | Cupryś | Patrycja |
12. | Dereń | Beata |
13. | Dratwa | Iwona |
14. | Edelmuller | Anna |
15. | Giełżecka | Martyna |
16. | Haładus | Martyna |
17. | Janus | Magdalena |
18. | Kamińska | Olga |
19. | Kobierska | Joanna |
20. | Koss | Oksana |
21. | Kosteczka | Agnieszka |
22. | Kotysz | Sylwia |
23. | Kowalczyk | Daria |
24. | Kowalik | Daria |
25. | Kozub | Natalia |
26. | Lisiak | Marcin |
27. | Mitka | Sandy |
28. | Moskal | Brygida |
29. | Mucha | Maciej |
30. | Ogórek | Małgorzata |
31. | Paschek | Szymon |
32. | Prażuch | Anna |
33. | Przybyła | Bartosz |
34. | Romanets | Yaroslava |
35. | Rybiewska | Agnieszka |
36. | Skiba | Paweł |
37. | Sroka | Szymon |
38. | Strach | Filip |
39. | Wiencek | Michał |
40. | Włosok | Paulina |
41. | Włosok | Katarzyna |
42. | Wójtowicz | Michał |
43. | Zwierzyński | Marcin |
J. FRANCUSKI | ||
16.01.2013 godz. 16:30 | ||
Paw. Finansów s. 717 | ||
L.P. | NAZWISKO | IMIĘ |
1. | Adamczyk | Dorota |
2. | Batko | Joanna |
3. | Bednarz | Ewa |
4. | Bielecka | Agnieszka |
5. | Bogutyn | Iga |
6. | Chudzik | Paulina |
7. | Eliasiewicz | Maciej |
8. | Filipecki | Piotr |
9. | Handerek | Izabela |
10. | Krasodomski | Marek |
11. | Król | Kinga |
12. | Leśniak | Monika |
13. | Lipnicka | Hanna |
14. | Londo | Magdalena |
15. | Mazurek | Hubert |
16. | Mirocha | Szymon |
17. | Myjak | Katarzyna |
18. | Odette Lynn | Dilangue Malobe |
19. | Oleksiak | Danuta |
20. | Reding | Przemysław |
21. | Rzeszutko | Natalia |
22. | Smorawska | Małgorzata |
23. | Śmiglewicz | Adrian |
24. | Wańczyk | Adrian |
25. | Wawrzeniec | Tomasz |
26. | Wiater | Karolina |
27. | Wolska | Agnieszka |
28. | Zhybchyn | Yuliya |
29. | Zielińska | Joanna |
J. HISZPAŃSKI | ||
16.01.2013 godz. 16:30 | ||
Paw. Sportowy sala 8 | ||
L.P. | NAZWISKO | IMIĘ |
1. | Becheanu | Michael |
2. | Błaszczyk | Krzysztof |
3. | Bucher | Aneta |
4. | Chrostek | Helena |
5. | Ciupak | Gabriela |
6. | Czubernat | Anna |
7. | Dranka | Ewa |
8. | Ferenc | Joanna |
9. | Gronicka | Karolina |
10. | Gruszka | Magdalena |
11. | Hebenstreit | Joanna |
12. | Jabłoński | Przemysław |
13. | Janik | Oliwia |
14. | Jenkner | Patrycja |
15. | Jura | Maja |
16. | Klamka | Katarzyna |
17. | Kluz | Anna |
18. | Knap | Iwona |
19. | Kołacz | Martyna |
20. | Kraj | Sabina |
21. | Kurnik | Bartosz |
22. | Lungu | Emilia |
23. | Lungu | Iulia |
24. | Łuczyńska | Joanna |
25. | Maga | Joanna |
26. | Majewska | Barbara |
27. | Miłoś | Izabela |
28. | Nowak | Aleksandra |
29. | Ojrzyńska | Paula |
30. | Okarmus | Klaudia |
31. | Powązka | Katarzyna |
32. | Przybył | Nicol |
33. | Pytlowska | Olga |
34. | Ryndak | Anna |
35. | Sadowska | Dorota |
36. | Sadowski | Patryk |
37. | Sekunda | Agnieszka |
38. | Sermak | Anna |
39. | Skrzypczyk | Łukasz |
40. | Stępkowska | Dominika |
41. | Śliwa | Adrian |
42. | Tokaj | Inez |
43. | Wala | Martyna |
44. | Wiater | Karolina |
45. | Wieczorek | Rafał |
46. | Wilczek | Jerzy |
47. | Wilczyńska | Marta |
48. | Witwicka | Anna |
49. | Włodarczyk | Anna |
50. | Wnuk | Magdalena |
51. | Zahradniczek | Karolina |
52. | Zobek | Dominik |
53. | Żuławińska | Dominika |
J. WŁOSKI | ||
16.01.2013 godz. 16:30 | ||
Paw. Finansów s. 111 | ||
L.P. | NAZWISKO | IMIĘ |
1. | Abdurakhmanava | Maryna |
2. | Cempa | Dorota |
3. | Ćwieluch | Magdalena |
4. | Kardasz | Michał |
5. | Kotwica | Klaudia |
6. | Krzak | Magda |
7. | Lungu | Emilia |
8. | Lungu | Iulia |
9. | Łata | Justyna |
10. | Margiel | Alicja |
11. | Molas | Olga |
12. | Ślema | Agata |
13. | Trzeciak | Aleksandra |
14. | Wilczyńska | Marta |
J. ROSYJSKI | ||
16.01.2013 godz. 16:30 | ||
Paw. Finansów s. 104 | ||
L.P. | NAZWISKO | IMIĘ |
1. | Badek | Zuzanna |
2. | Białas | Katarzyna |
3. | Boguszewska | Monika |
4. | Derkach | Korneliya |
5. | Dutka | Katarzyna |
6. | Gęborys | Sylwia |
7. | Grzhybovska | Zoia |
8. | Jabłoński | Przemysław |
9. | Jaremko | Markian |
10. | Kvetsinskaya | Krystsina |
11. | Lesiuk | Sylwia |
12. | Maryenko | Vera |
13. | Nowakowska | Maria |
14. | Raczyńska | Katarzyna |
15. | Róg | Dobromiła |
16. | Sukhodolskyi | Volodymyr |
17. | Ślema | Agata |
18. | Witwicka | Anna |