Aktualności
2013-12-10 07:04:47LISTY UCZESTNIKÓW EGZAMINU TELC - grudzień 2013
EGZAMIN PISEMNY TELC Deutsch A1 13 grudnia 2013 r. godz. 13:05 |
Pawilon Finansów sala 102 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Deutsch A1
14 grudnia 2013 r. godz. 15:30
TELC Deutsch A1 14.12.2013 r. egzamin ustny sala 309 w Pawilonie Finansów |
|
|
|
15:30 |
1. Boryczka Magdalena |
|
2. Buda Tomasz |
|
3. Galiak Karol |
|
4. Jewuła Agnieszka |
|
1. Jóźwik Maja |
|
2. Kierepka Katarzyna |
|
3. Kozłowska Małgorzata |
|
4. Lehr Przemysław |
|
1. Madejska Katarzyna |
|
2. Majka Michał |
|
3. Makocka Patrycja |
|
4. Micor Magdalena |
|
|
16:30 |
1. Nowicka Adrianna |
|
2. Osada Michał |
|
3. Paleta Daniel |
|
4. Pogwizd Michał |
|
1. Radziszewska Janina |
|
2. Rogala Dominik |
|
3. Sobolak Olga |
|
4. Śniegowska Magdalena |
|
1. Tyrka Jakub |
|
2. Włodarczyk Piotr |
|
3. Wolszczak Krzysztof |
|
4. Wójtowicz Katzryna |
|
|
17:30 |
1. Zybura Karolina |
|
|
|
|
EGZAMIN PISEMNY TELC Deutsch B1 13 grudnia 2013 r. godz. 12:30 |
Pawilon Finansów sala 311 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Deutsch B1
14 grudnia 2013 r. godz. 11:00
TELC Deutsch B1 14.12.2013 r. egzamin ustny pok. 217 w Pawilonie Finansów |
|
|
|
11:00 |
1. Knurek Katarzyna |
|
2. Kurdyła Anna |
|
1. Marciszewska Anna |
|
2. Skiba Milena |
|
|
EGZAMIN PISEMNY TELC Español A1 - 13 grudnia 2013 r. godz. 13:15 |
Pawilon Sportowy sala 9 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Español A1
14 grudnia 2013 r. godz. 10:15
TELC Español A1 14.12.2013 r. egzamin ustny sala 011 Pawilon Finansów |
|
|
|
10:15 |
1. Adamusik Magdalena |
|
2. Błońska Marta
|
|
3. Brożyna Agnieszka |
|
4. Chabinka Natalia |
|
1. Dudek Kinga |
|
2. Galon Agata
|
|
3. Gawron Magdalena |
|
4. Golonka Katarzyna |
|
1. Jasiłek Katarzyna |
|
2. Korus Cecylia |
|
3. Kozub Kamila |
|
4. Krawczyk Magdalena |
|
|
11:15 |
1. Król Beata |
|
2. Kuska Agnieszka |
|
3. Lignar Patryk |
|
4. Łukasik Alicja |
|
1. Mazgaj Grzegorz |
|
2. Mrówka Bartosz |
|
3. Pęska Justyna |
|
4. Sajdak Natalia |
|
1. Sieroń Izabela
|
|
2. Stec Marek |
|
3. Tymura Tomasz |
|
4. Urban Magdalena |
|
|
EGZAMIN PISEMNY TELC Español A1 - 13 grudnia 2013 r. godz. 13:15 |
Pawilon Sportowy sala 9 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Español A1
14 grudnia 2013 r. godz. 10:15
TELC Español A1 14.12.2013 r. egzamin ustny sala 012 Pawilon Finansów |
|
|
|
10:15 |
1. Chechelska Weronika |
|
2. Kożusznik Karol |
|
3. Krzyszkowska Anna |
|
4. Kuceł Marlena |
|
1. Lorenc Katarzyna |
|
2. Miałkowska Małgorzata |
|
3. Michoń Aleksandra |
|
4. Mikuła Katarzyna |
|
1. Pażucha Mateusz |
|
2. Sokołowski Jan |
|
3. Stańczyk Klaudia |
|
4. Szkowron Ewa |
|
|
11:15 |
1. Depukat Marta |
|
2. Wiencek Michał |
|
3. Zając Kacper |
|
4. Bożyńska Magdalena
|
|
1. Burzawa Sylwia |
|
2. Marszał Bernadeta |
|
3. Prync Katarzyna |
|
4. Wnuk Alicja |
|
1. Zalewska Izabela |
|
2. Zborowski Nicolas |
|
3. Zielińska Aleksandra |
|
|
EGZAMIN PISEMNY TELC Español A1 - 13 grudnia 2013 r. godz. 13:15 |
Pawilon Sportowy sala 9 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Español A1
14 grudnia 2013 r. godz. 10:15
TELC Español A1 14.12.2013 r. egzamin ustny pok. 210 Pawilon Finansów |
|
|
|
10:15 |
1. Giereś Piotr |
|
2. Grębowiec Piotr |
|
3. Krzeptowska Anna |
|
4. Kułaj Agnieszka |
|
1. Kumorek Mateusz |
|
2. Latocha Małgorzata |
|
3. Łojas Barbara |
|
4. Mazur Bernadeta |
|
1. Pazera Justyna |
|
2. Sorbal Natalia |
|
3. Stachyra Paulina |
|
4. Szepieniec Maria |
|
|
11:15 |
1. Szozda Michał |
|
2. Szymańska Martyna |
|
3. Treter Anna |
|
4. Wnęk Dominika |
|
1. Wojton Paulina |
|
2. Zaręba Agnieszka |
|
3. Zielińska Agnieszka |
|
4. Broński Marek
|
|
1. Dudek Magdalena |
|
2. Madzia Joanna |
|
3. Olszyńska Sylwia |
|
4. Szewczyk Mariola |
|
|
EGZAMIN PISEMNY TELC Español A2 - 13 grudnia 2013 r. godz. 13:15 |
Pawilon Finansów sala 309 |
NA EGZAMIN PISEMNY I USTNY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ 15 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI |
EGZAMIN USTNY TELC Español A2
14 grudnia 2013 r. godz. 10:15
TELC Español A2 14.12.2013 r. egzamin ustny pok. 213 Pawilon Finansów |
|
|
|
10:15 |
1. Burzawa Grzegorz |
|
2. Kozieł Mateusz |
|
1. Politańska Joanna |
|
2. Sekunda Agnieszka |
|
1. Sobczak Filip |
|
2. Sztokfisz Barbara |
|
1. Waliszewska Justyna |
|
2. Zgrzywa Agnieszka |
|
|