Aktualności
2019-05-11 12:49:10Egzaminy telc w dniach 17-18 maja 2019 r.
Egzaminy certyfikowane telc w dniu 17 maja 2019 r.:
- Italiano A2:
- część pisemna - godz. 11:45
- część ustna – w dniu 17 maja godz. 14:30, w dniu 18 maja godz. 10:00
- Deutsch B2 + Beruf:
- część pisemna - godz. 10:00
- część ustna - godz. 14:15 /sala 311 Pawilon F/
- Deutsch A2 + Beruf:
- część pisemna - godz. 11:30
- część ustna - godz. 14:40 /sala 311 Pawilon F/
- Deutsch B1 :
- część pisemna - godz. 11:30
- część ustna - godz. 15:40 /sala 311 Pawilon F/
- Deutsch A2 :
- część pisemna - godz. 13:45
- część ustna - godz. 16:15 /sala 311 Pawilon F/
Egzaminy certyfikowane telc w dniu 18 maja 2019 r.:
- Italiano A2:
część ustna – godz. 10:00
Na egzamin pisemny i ustny należy zgłosić się 15 minut przed rozpoczęciem z dowodem tożsamości. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą ołówek oraz gumkę do mazania.
Egzamin telc Deutsch B2 + Beruf |
||||||
EGZAMIN PISEMNY telc Español B2 |
||||||
17.05.2019 |
godz. 10:00 |
Paw. F 208 b |
||||
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
||||
1. |
Szabo |
Tamas Oliver |
||||
Egzamin telc Italiano A2 |
||||||
EGZAMIN PISEMNY telc Italiano A2 |
||||||
17.05.2019 |
godz. 11:45 |
Paw. C Nowa Aula |
||||
|
||||||
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
|
|||
1. |
Adamska |
Ewelina |
|
|||
2. |
Bielak |
Katarzyna |
|
|||
3. |
Budz |
Ewelina |
|
|||
4. |
Dańczyńska |
Alicja |
|
|||
5. |
Długosz |
Weronika |
|
|||
6. |
Filipek |
Jakub |
|
|||
7. |
Frań |
Jakub |
|
|||
8. |
Garncarz |
Jakub |
|
|||
9. |
Gawlina |
Mateusz |
|
|||
10. |
Grabowski |
Karol |
|
|||
11. |
Grośkiewicz |
Magda |
|
|||
12. |
Grzybek |
Aleksandra |
|
|||
13. |
Hermaniuk |
Karolina |
|
|||
14. |
Jankowicz |
Marta |
|
|||
15. |
Jarząb |
Patrycja |
|
|||
16. |
Jazgar |
Dawid |
|
|||
17. |
Jodłowska |
Magdalena |
|
|||
18. |
Kalka |
Aleksandra |
|
|||
19. |
Kara |
Patrycja |
|
|||
20. |
Kasko |
Polina |
|
|||
21. |
Klich |
Natalia |
|
|||
22. |
Klimek |
Wioletta |
|
|||
23. |
Kohut |
Paulina |
|
|||
24. |
Korona |
Daria |
|
|||
25. |
Koszewska |
Ewa |
|
|||
26. |
Kozioł |
Dominik |
|
|||
27. |
Kubala |
Aleksandra |
|
|||
28. |
Lisak |
Adrianna |
|
|||
29. |
Lupa |
Klaudia |
|
|||
30. |
Łagowski |
Bartosz |
|
|||
31. |
Łaś |
Justyna |
|
|||
32. |
Majewska |
Anna |
|
|||
33. |
Marek |
Aleksandra |
|
|||
34. |
Masłyk |
Rafał |
|
|||
35. |
Morawiec |
Magdalena |
|
|||
36. |
Mysza |
Gabriela |
|
|||
37. |
Obojska |
Karolina |
|
|||
38. |
Okrajek |
Małgorzata |
|
|||
39. |
Olejarz |
Katarzyna |
|
|||
40. |
Oleś |
Katarzyna |
|
|||
41. |
Opioła |
Paulina |
|
|||
42. |
Pędziałek |
Justyna |
|
|||
43. |
Pilch |
Krzysztof |
||||
44. |
Pilch |
Sara |
|
|||
45. |
Pleśniarska |
Alicja |
|
|||
46. |
Płachciok |
Weronika |
|
|||
47. |
Radoń |
Patrycja |
|
|||
48. |
Ryncarz |
Kamil |
|
|||
49. |
Sadowska |
Karolina |
|
|||
50. |
Sempruch |
Agata |
|
|||
51. |
Sieczkowska |
Katarzyna |
|
|||
52. |
Stoczko |
Aleksandra |
|
|||
53. |
Sułek |
Katarzyna |
|
|||
54. |
Szala |
Alicja |
|
|||
55. |
Szczęśniak |
Aleksandra |
|
|||
56. |
Szewczyk |
Filip |
|
|||
57. |
Ślósarczyk |
Jakub |
|
|||
58. |
Tabak |
Wiktoria |
|
|||
59. |
Taborska |
Patrycja |
|
|||
60. |
Trojanowicz |
Joanna |
|
|||
61. |
Tuleja |
Magdalena |
|
|||
62. |
Urbańczyk |
Karolina |
|
|||
63. |
Witowski |
Kamil |
|
|||
64. |
Włoch |
Klaudia |
|
|||
65. |
Wojcieszak |
Michał |
|
|||
66. |
Wolny |
Jakub |
|
|||
67. |
Zamirski |
Michał |
|
|||
68. |
Zhygadlo |
Tetiana |
|
|||
69. |
Ziółek |
Krzysztof |
|
|||
70. |
Żebrowska |
Natalia |
|
|||
|
|
|||||
Egzamin telc Deutsch B1 |
|
|||||
|
||||||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch B1 |
|
|||||
17.05.2019 |
godz. 11:30 |
Paw. F sala 111 |
|
|||
|
|
|
|
|||
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
|
|||
1. |
Wilk |
Aleksandra |
|
|||
2. |
Władyka |
Gabriela |
|
|||
|
|
|||||
Egzamin telc Deutsch A2 + Beruf |
|
|||||
|
||||||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch A2 + Beruf |
|
|||||
17.05.2019 |
godz. 11:30 |
Paw. F sala 314 |
|
|||
|
|
|
|
|||
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
|
|||
1. |
Banaś |
Paulina |
|
|||
2. |
Biegańska |
Jolanta |
|
|||
3. |
Milieva |
Kateryna |
|
|||
4. |
Rachwalik |
Piotr |
|
|||
5. |
Słota |
Agnieszka |
|
|||
6. |
Zabawska |
Weronika |
|
|||
|
|
|||||
Egzamin telc Deutsch A2 |
|
|||||
|
||||||
EGZAMIN PISEMNY telc Deutsch A2 |
|
|||||
17.05.2019 |
godz. 13:45 |
Paw. F sala 312 |
|
|||
|
|
|
|
|||
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
|
|||
1. |
Giemzik |
Kinga |
|
|||
2. |
Leputa |
Natalia |
|
|||
3. |
Siedlarczyk |
Katarzyna |
||||
4. | Szałajko | Anna | ||||
5. | Wiktor | Klaudia |