Aktualności
2016-04-06 17:52:35Kwalifikacja stypendialna na wyjazdy zagraniczne w roku akadem. 2016/2017 - język angielski 08.04.2016 godziny oraz sale
Egzamin z języka angielskiego na wyjazdy stypendialne w dniu 08.04.2016 r. - uczestnicy, godziny oraz sale.
Egzaminy językowe na wyjazdy stypendialne 2016/2017 w dniu 08.04.2016:
J. angielski: godz. 09:00
Pawilon A lab. komp. 07, lab. komp. 09, lab. komp. 115, lab. komp. 118, lab. komp. 121
Na egzamin należy zgłosić się 15 min. przed rozpoczęciem z dowodem tożsamości.
Egzamin z języka angielskiego trwa 80 min. Osoby zgłaszające się na egzamin z j. angielskiego prosimy o upewnienie się, czy mają dostęp do e-Platformy UEK. Listy uczestników zostaną zamieszczone w dniu 07 kwietnia br.
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.07 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Baczek | Olga |
2. | Bać | Monika |
3. | Bańka | Karolina |
4. | Bartelmus | Miłosz |
5. | Bartosik | Ewa |
6. | Baś | Izabela |
7. | Bąk | Marzena |
8. | Białecka | Katarzyna |
9. | Błaszkiewicz | Krystyna |
10. | Bozhko | Iuliia |
11. | Cherniak | Miliena |
12. | Czepiel | Małgorzata |
13. | Czyż | Ada |
14. | Daab | Karolina |
15. | Delekta | Agata |
16. | Delekta | Agata |
17. | Demchuk | Kamila |
18. | Diurczak | Barbara |
19. | Dłużewski | Wojciech |
20. | Dobosz | Wiktoria |
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.09 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Drwal | Krzysztof |
2. | Dworak | Kamila |
3. | Foszt | Dominik |
4. | Galchuk | Kateryna |
5. | Gromala | Damian |
6. | Grytsai | Oleksandr |
7. | Hołyst | Joanna |
8. | Hrabia | Magdalena |
9. | Idzik | Tomasz |
10. | Iwanska | Sylwia |
11. | Jasiak | Filip |
12. | Jędrygas | Klaudia |
13. | Jurczyk | Justyna |
14. | Kania | Piotr |
15. | Kasprzyk | Katarzyna |
16. | Kawalec | Anna |
17. | Kiełkucka | Anna |
18. | Kolek | Natalia |
19. | Konieczna | Aleksandra |
20. | Konstantyn | Joanna |
21. | Korbiel | Sarah |
22. | Korylkevych | Olha |
23. | Korytkowski | Bartłomiej |
24. | Kozakiewicz | Oliwia |
25. | Kravchuk | Anastasiya |
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.115 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Krawczyk | Sebastian |
2. | Kruk | Aleksandra |
3. | Kukuła | Magdalena |
4. | Kurleto | Sara |
5. | Kuta | Piotr |
6. | Lachor | Jagoda |
7. | Latacz | Kalina |
8. | Latocha | Alicja |
9. | Lorens | Alicja |
10. | Łukaszyk | Radosław |
11. | Łyko | Michał |
12. | Majewski | Karol |
13. | Margańska | Justyna |
14. | Miłoś | Katarzyna |
15. | Mofina | Daniel |
16. | Momot | Monika |
17. | Munkhjargal | Batsuren |
18. | Nalapko | Mariia |
19. | Nałódka | Zuzanna |
20. | Nieć | Justyna |
21. | Nosek | Szymon |
22. | Novikov | Yaroslav |
23. | Nowak | Katarzyna |
24. | Pędzimąż | Michał |
25. | Pieprzyk | Agnieszka |
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.118 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Polański | Mateusz |
2. | Pronyk | Maryana |
3. | Raczkiewicz | Adrianna |
4. | Radecka | Małgorzata |
5. | Rafalska | Monika |
6. | Romanova | Kateryna |
7. | Rutka | Katarzyna |
8. | Ryszka | Zuzanna |
9. | Sarnek | Kacper |
10. | Sełga | Jan |
11. | Shumska | Anastasiia |
12. | Siąkowska | Dominika |
13. | Skrzypek | Karolina |
14. | Stadnik | Kalina |
15. | Stasiak | Mateusz |
16. | Stawowczyk | Paulina |
17. | Stoliarchuk | Liudmyla |
18. | Stoliarchuk | Maksym |
19. | Suder | Szymon |
20. | Szmit | Aleksandra |
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.121 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Tabian | Żaneta |
2. | Toczek | Łukasz |
3. | Toporek | Monika |
4. | Vivchar | Olha |
5. | Walasik | Magdalena |
6. | Walczak | Karolina |
7. | Walczak | Paulina |
8. | Warchał | Natalia |
9. | Wilczyńska | Dominika |
10. | Winiarski | Michał |
11. | Wojdak | Przemysław |
12. | Wróbel | Konrad |
13. | Yurekvych | Andrii |
14. | Zakierska | Maja |
15. | Zawartka | Konrad |
16. | Zboś | Karolina |
17. | Zdżyłowski | Sławomir |
18. | Zięba | Karolina |
19. | Żak | Gabriela |
20. | Żuraw | Barbara |
Listy uczestników egzaminu z języka angielskiego
|
||
JĘZYK ANGIELSKI 08.04.2016 r. godz. 09:00 Paw. A lab. komp.07 |
||
L.p. | Nazwisko | Imię |
1. | Baczek | Olga |
2. | Bać | Monika |
3. | Bańka | Karolina |
4. | Bartelmus | Miłosz |
5. | Bartosik | Ewa |
6. | Baś | Izabela |
7. | Bąk | Marzena |
8. | Białecka | Katarzyna |
9. | Błaszkiewicz | Krystyna |
10. | Bozhko | Iuliia |
11. | Cherniak | Miliena |
12. | Czepiel | Małgorzata |
13. | Czyż | Ada |
14. | Daab | Karolina |
15. | Delekta | Agata |