Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Informacje dla studentów z niepełnosprawnościami

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie została powołana jednostka administracyjna, której zadaniem jest udzielanie pomocy i wparcia studentom z niepełnosprawnością i osobom ze szczególnymi potrzebami zarówno w sprawach związanych z kształceniem jak i integracją w środowisku akademickim. Osoby, które mają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub opinie psychologiczno-pedagogiczną proszone są o zgłaszanie się do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

 

 

 

 

Dane adresowe:

ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
Budynek: Biblioteka Główna, Pokój nr 229 (II. piętro).
tel.: (12) 293-51-20
tel./fax: (12) 293-51-19
kom.: 695-608-630 / 695-608-640
UWAGA! kom.: 881-921-211 (kontakt wyłącznie dla osób niesłyszących)
bon@uek.krakow.pl

Więcej informacji na stronie internetowej BON

 

 

UWAGA!   Studenci z niepełnosprawnością, którzy chcą skorzystać z udogodnień w trakcie uczęszczania na lektoraty tradycyjne oraz w trakcie zdawania egzaminów standaryzowanych z języków obcych prosimy o zgłaszanie się do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada – semestr zimowy oraz do 31 marca – semestr letni.

 

Wnioski o udzielenie wsparcia na egzaminie standaryzowanym studenci mogą składać do końca trzeciego semestru studiów.

 

W przypadku gdy student nie złożył wniosku o udogodnienia edukacyjne podczas egzaminu standaryzowanego do końca trzeciego semestru studiów i jednocześnie nie zdał tego egzaminu w letniej sesji egzaminacyjnej, taka osoba będzie mogła złożyć wniosek o udogodnienia w sesji poprawkowej do 30 czerwca

 

 

 

« powrót