Centrum Językowe UEK w Krakowie

Kontakt »

Aktualności

2019-01-14 12:43:59

Zapisy na egzaminy LCCI 'English for Business' w serii '2/kwiecień 2019

UWAGA!  

 

 

 

Informujemy, że zapisy na egzaminy  LCCI 'English for Business' w serii  '2/kwiecień 2019'  odbywają się online (zapisy do 14 lutego 2019) - proszę kliknąć  TUTAJ.

 

 

 

Aby zapisać się na egzamin LCCI należy:

 

  • wpłacić pieniądze na konto bankowe uczelni:
    Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
    ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków
    nr rach: 09 2490 0005 0000 45 30 8510 4422
    tytułem: opłata za egzamin /wpisać nazwę egzaminu, przykładowo: LCCI Stopień 3  Seria '2/kwiecień'/2019

 

  • przesłać dowód wpłaty najpóźniej jeden dzień przed upływem terminu zapisu na egzamin mailem na adres ligezam@uek.krakow.pl lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Centrum Językowego UEK (pokój 207 w Pawilonie Finansów w godzinach pracy CJ) pani Marcie Ligęzie.

 

Kandydat, który wysłał dowód wpłaty drogą mailową musi otrzymać mail zwrotny z potwierdzeniem zapisania na egzamin (jest to dowód, że mail z potwierdzeniem wpłaty dotarł do adresata)

 

Wszelkie informacje na temat kosztów poszczególnych części egzaminu znajdują się w formularzu zgłoszeniowym, który wypełnia się na stronie przy zapisie na egzamin.

 

UWAGA! W przypadku choroby, która uniemożliwiła przystąpienie do egzaminu można dostarczyć zwolnienie lekarskie do Sekretariatu CJ do 7 dni po terminie egzaminu pisemnego, które upoważnia do zdawania egzaminu w innym centrum. Jeśli ktoś jest obłożnie chory, może przesłać skan zwolnienia lekarskiego na powyższy adres mailowy, a potem donieść oryginał. Pozwolenie na zdawanie egzaminu z powodu choroby jest ważne do 6 miesięcy od daty wydania. UWAGA! W naszym centrum najwcześniej organizowanym egzaminem jest egzamin styczniowy, zatem nie będzie możliwe wykorzystanie zwolnienia w naszym centrum.

 

Opłata za egzamin nie podlega zwrotowi.

W razie nie przystąpienia do egzaminu z innych przyczyn niż choroba, nie ma możliwości ponownego jego zdawania bez uiszczenia całej opłaty za egzamin.

 

Dyplomy można odbierać osobiście w Sekretariacie Centrum Językowego po ukazaniu się informacji na stronie w aktualnościach. Na wyniki egzaminów seryjnych czeka się do 14 tygodni, natomiast na wyniki egzaminów 'On Demand' około 6 tygodni.

 

W razie pytań

 

prosimy o kontakt mailowy

______________________________________________________________________________

 

 

Informacja dla osób chcących wziąć udział w kursach LCCI. Wszelkie informacje na temat kursów przygotowujących do egzaminów LCCI znajdziesz tutaj.

 

_____________________________________________________________________________

4) Przypominamy, że kursy LCCI są prowadzone przez lektorów z długoletnią praktyką w uczeniu Business English. Większość z nich oprócz ukończenia filologii angielskiej, posiada kwalifikacje i certyfikaty do uczenia Business English. W związku z tym możemy pochwalić się ogromną skutecznością w przygotowaniu do różnego typu egzaminów Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. 

_______________________________________________________________________________

 

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy już wyniki egzaminów LCCI  w serii czerwcowej 2018. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy część certyfikatów  bez polskich znaków diakrytycznych i  muszą one być odesłane do poprawienia. Gratulujemy doskonałych wyników!Certyfikaty można odbierać w sekretariacie CJ, w godzinach od 11-13 (z wyjątkiem śród).